AB üyeliği

  • warning: Creating default object from empty value in /home/eu/domains/ihya.eu/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • user warning: Table 'cagdas_eu.eu_captcha_points' doesn't exist query: SELECT module, captcha_type FROM eu_captcha_points WHERE form_id = 'user_login_block' in /home/eu/domains/ihya.eu/public_html/modules/captcha/captcha.inc on line 60.

Türkiye'ye serbest dolaşımsız AB üyeliği!?

Financial Times'ta çıkan yorum yazısında Türkiye ile AB'nin ilişkilerini daha açık sözlülükle yürütmesi gerektiği ve serbest dolaşım hakkı olmadan Türkiye'ye üyelik teklifinde bulunulabileceği kaydediliyor.

Financial Times'ta, Gideon Rachman imzalı Türkiye-Avrupa Birliği ilişkilerinin ele alındığı bir makale yer alıyor. Başlığı: İkiyüzlülüğe son verin ve Türkiye'yle konuşun.

Makalenin hemen üzerindeki karikatürde, Türkiye Başbakanı Recep Tayip Erdoğan'ın öncülüğünde Türk halkı, ellerinde bavullarıyla, bir hendeğin başında, Avrupa Birliği'ni temsil eden kalenin önünde bekliyor.

Kapısı aralık kalenin burçlarında ise Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Nicholas Sarkozy ve İngiltere Başbakanı David Cameron bekliyor.

Destekci Reklam

İçeriği paylaş

Gezinti

Kullanıcı girişi

Destekci Reklam

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 2 ziyaretçi çevrimiçi.

Destekci Reklam