okul

  • warning: Creating default object from empty value in /home/eu/domains/ihya.eu/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • user warning: Table 'cagdas_eu.eu_captcha_points' doesn't exist query: SELECT module, captcha_type FROM eu_captcha_points WHERE form_id = 'user_login_block' in /home/eu/domains/ihya.eu/public_html/modules/captcha/captcha.inc on line 60.

KONAKLAMA

Uluslararası ögrencilere uzun yıllar ev sahipliği yapmış olan Birleşik Krallık'ta çok çeşitli, güvenli ve uygun fiyatlı konaklama alternatifi mevcuttur. Eğer Birleşik Krallık' a ilk gelişiniz ise sizin için doğru seçim dil okulunuzun / üniversitenizin size önereceği konaklama alternatifi olacaktır.

Bunun avantajları: Okuyacağınız yere yakın bir yerde konaklayacak olmak diğer öğrencilerle daha kolay iletişim kurmak güvenli bir çevrede yaşayacak olmak olarak sıralanabilir.

Konaklama ile ilgili aylık ortalama ücretler:

Almanya'daki Türk gençlerinin karnesi zayıf

Almanya'daki Türk gençlerinin en önemli sorunları eğitim ve işsizlik. Almanya'da da iş bulmanın yolu iyi eğitimden geçiyor. Ancak Alman ortaöğretim kurumlarında...

Ülkedeki Türklerin yarıdan fazlası lise diploması alamıyor, bir meslek sahibi olamıyor. Öğrencilere göre bu başarısızlığın altında kültürel farklılıklar yatıyor.

Cihan Günsu: "Sorun anne ve babalarda bence. Gençler de öğrenmek istemiyor"
Şefika Şimşek: "Çocukların diploma alamamasında sorun çok çeşitli. Ev içinde ayrı bir dünyada olmaları, kültür farklılıkları"

Destekci Reklam

İçeriği paylaş

Gezinti

Kullanıcı girişi

Destekci Reklam

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 4 ziyaretçi çevrimiçi.

Destekci Reklam