öğrenci

  • warning: Creating default object from empty value in /home/eu/domains/ihya.eu/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • user warning: Table 'cagdas_eu.eu_captcha_points' doesn't exist query: SELECT module, captcha_type FROM eu_captcha_points WHERE form_id = 'user_login_block' in /home/eu/domains/ihya.eu/public_html/modules/captcha/captcha.inc on line 60.

SAĞLIK

Ögrenci olarak kayıtlı olduğunuz full-time programın süresi 6 ay ve üstünde ise ‘National Health Service’ adı verilen ücretsiz devlet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu servisten yararlanabilmek için bir doktora kayıt yaptırmanız gerekir. Bunu kayıtlı olduğunuz eğitim kurumunun size tavsiye edeceği bir doktor aracılığı ile yapabilirsiniz.

ÇALIŞMA İZNİ

Uluslararası Ögrenciler için İngiltere’de Çalışma Şartları :

21 Haziran 1999 tarihinde alınmış bir karara göre Avrupa Ekonomik Topluluğuna üye olan ülkelerden birinin pasaportunu taşıyan bir öğrenci çalışma izni almasına gerek kalmadan İngiltere’de çalışabilir. 1 Mayıs 2002 tarihi itibarıyla İsviçre’den gelen öğrenciler de aynı avantaja sahip olabilecekler.

KONAKLAMA

Uluslararası ögrencilere uzun yıllar ev sahipliği yapmış olan Birleşik Krallık'ta çok çeşitli, güvenli ve uygun fiyatlı konaklama alternatifi mevcuttur. Eğer Birleşik Krallık' a ilk gelişiniz ise sizin için doğru seçim dil okulunuzun / üniversitenizin size önereceği konaklama alternatifi olacaktır.

Bunun avantajları: Okuyacağınız yere yakın bir yerde konaklayacak olmak diğer öğrencilerle daha kolay iletişim kurmak güvenli bir çevrede yaşayacak olmak olarak sıralanabilir.

Konaklama ile ilgili aylık ortalama ücretler:

Destekci Reklam

İçeriği paylaş

Gezinti

Kullanıcı girişi

Destekci Reklam

Kimler çevrimiçi

Şu an 1 kullanıcı ve 7 ziyaretçi çevrimiçi.

Destekci Reklam