EASTBOURNE REHBERİ

user warning: Table 'cagdas_eu.eu_captcha_points' doesn't exist query: SELECT module, captcha_type FROM eu_captcha_points WHERE form_id = 'user_login_block' in /home/eu/domains/ihya.eu/public_html/modules/captcha/captcha.inc on line 60.

İngiltere’nin Güney sahilindeki şehirlerden biri olan Eastbourne ülke geneline göre güneşli ve kuru olan iklimi, doğal güzellikleri ve kültürel yapısıyla öğrenciler için ideal sayılabilir.

Hem canlı ve hareketli, hem de küçük ve güvenli olan bu şehir son yıllara kadar emeklilerin inzivaya çekildiği gözde bir tatil beldesiyken, şimdilerde yabancı ve yerli öğrencilerin favori mekanlarından biri haline geldi.

Eğer İngiltere'de deniz kenarında, huzur dolu ve güvenli bir yer arıyorsanız doğa harikası kayalıklarından, limanına hatta binalarıne evlerine kadar beyaza bürünmüş bu şehri gerçekten seveceksiniz demektir...

Eastbourne ayrıca, başkent Londra ve Hastings, Brighton gibi çevredeki tatil beldelerine ulaşım çabuk ve zahmetsiz olduğu için günübirlik gezilerden hoşlananlar için de iyi bir merkez. Yerli halkın öğrencilere karşı nazik ve ilgili olduğu bu şehirde yıl boyu düzenlenen festivaller ve etkinliklerle zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Destekci Reklam

Gezinti

Kullanıcı girişi

Destekci Reklam

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 6 ziyaretçi çevrimiçi.

Destekci Reklam