hollanda

  • warning: Creating default object from empty value in /home/eu/domains/ihya.eu/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • user warning: Table 'cagdas_eu.eu_captcha_points' doesn't exist query: SELECT module, captcha_type FROM eu_captcha_points WHERE form_id = 'user_login_block' in /home/eu/domains/ihya.eu/public_html/modules/captcha/captcha.inc on line 60.

Hollanda’da Alkol Bağımlısı Çocuklara Uyarı

Hollanda hükümeti, küçük yaşta alkol bağımlısı oldukları tespit edilen 12 yaş grubunda 2500 çocuğa “alkolün zararları” başlıklı birer uyarı mektubu gönderme kararı aldı.

AMSTERDAM - Hollanda hükümeti, geçtiğimiz ay yaşları 11 ila 13 arasında değişen 130 bin suçlu çocuğun rehabilitasyonu ile uğraşıyordu. Hükümetin şu anki gündem maddesi ise, 12 yaş grubunda bulunan “alkol bağımlısı” çocuklar. 2000’li yıllarda alkol bağımlılığında aşırı yükselme olduğuna dikkat çeken hükümet, reşit olmayan ve yaşları 12 olan 2500 alkol bağımlısı çocuk için her türlü çareye başvuracaklarını açıkladı.

Hollanda'da Burs İmkanları

Hollanda hükümeti, Hollanda yüksek öğrenimi, diğer ülkelerden gelen öğrencilere ve profesyonel kariyer sahibi olanlara mümkün olduğunca girilebilir hale getirmek için girişimlerde bulunuyor.

Sübvanse Edilen Eğitim

Hollanda’da yüksek öğrenimi sübvanse ediliyor. Bunun anlamı eğitim masraflarının, özellikle İngiltere ve Amerika’ya göre, oldukça düşük tutulabileceği anlamına geliyor.

Amsterdam…

12. yüzyılda Amstel Nehri kıyısında bir balıkçı kasabası olarak kurulan, daha sonra zamanla Avrupa’nın en önemli liman kentlerinden biri haline gelen, günümüzde ise Avrupa’nın alımlı, özgürlükçü, fütursuz ve eğlence düşkünü yüzü !

Avrupa’da İslamlaşmaya karşı siyasi örgüt

Belçika, Avusturya, Fransa, İngiltere, Danimarka, Almanya ve İtalya’nın aşırı sağ partilerinin temsilcilerinin amacı, Müslüman göçmenlerin ülkelerine gelişini engellemek.

İSTANBUL - Avrupa’daki aşırı sağ partiler, kıtanın İslamlaşmasıyla mücadele için, yeni bir örgütlenmeye gitti.

Destekci Reklam

İçeriği paylaş

Gezinti

Kullanıcı girişi

Destekci Reklam

Kimler çevrimiçi

Şu an 0 kullanıcı ve 2 ziyaretçi çevrimiçi.

Destekci Reklam